Fit placuszki twarogowe bez mąki

Fit placuszki twarogowe bez mąki

Fit placuszki twarogowe bez mąki

Przepisy dla osób na diecie odchudzającej lub prościej ujmując liczących kalorie. O tej porze roku przybywa osób próbujących walczyć ze zbędnymi kilogramami . Każdy chciałby coś tam zgubić po zimie. Choć do lata daleko, a wiosny nie widać warto zadbać o figurę i trochę policzyć kalorie. Moja znajoma słusznej postury zwykła mawiać o linię trzeba dbać, powinna być gruba i wyraźna. 😅

Fit posiłek do pracy, fit posiłek na szybko, zdrowe przekąski lub śniadanie? Fit placuszki twarogowe bez mąki będą idealne. Do posłodzenia placków można użyć ksylitol ( cukier brzozowy) zwykły cukier, cukier brązowy lub inne słodziwo jak ktoś używa. Placki są pyszne, bardzo ładne niby prosty skład, ale do łatwych nie należą, uprzedzam.

Przepisy na przekąski bez glutenu także mają szerokie grono odbiorców, tak samo jak przepisy wegetariańskie. Jedni szukają przepisów bez glutenu bo muszą, inni bo taka moda. Syrniki ( fit placki twarogowe) lub jak kto woli rosyjskie placki z twarogu to szybki i prosty przepis z którym sobie każdy poradzi. Co zrobić z mąki ryżowej? Co zrobić z twarogu? Szybkie lekkie danie na obiad lub kolację.

Link do przepisu: https://www.dietamojapasja.com/2021/04/fit-placuszki-twarogowe.html

Zostaw Odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.